oyuncu Kemal Sunalın Doğum günü

www.sohbetburasi.com

www.sohbetburasi.com

usta oyuncu kemal sunalın doğum günü 11.11.1994 03.07.2000  usta Oyuncu, rahmetle anıyoruz.  onca filim’ imza atmış başarılı bir oyuncu olan kemal sunalın 7/70 tüm sevenleri izleyenleri vardı hala televizyonlarda Bıkmadan izleniliyor. ve izlenmeye devam ediyor, insanların büyük bir sevgisini kazanmış ciddi” anlamda usta, oyuncu kemal sunalın doğum günü Bugünde onu Sevenleri yalnız bırakmadı bırakmayacaklardır allah” mekanını cennet eylesin SohbetBurasi.Com ailesi olarak “Çok seviyoruz. o bizim her an kalbimizde olacak her daim kalbimizde yaşayacaktır.
kemal sunalın hayatı oku
usta oyuncu kemal sunalın doğum günü ve, Çocukları ali sunal ve ezo Sunal sosyal medyada babalarının “doğum” günlerini kutladılar çok içten çok içler acıtan bir kutlamaydı, babası gibi oyuncu olan ali sunal da Babasının fotoğrafını paylaşarak Şu sözleri söyledi..

seni bir görsem bir dokunsam, Bir sarılsam başımı yine dizlerine koysam bana alicim oğlum canım’ desen benim güzel babacığım bir tanem babam seni seviyorum, çok özlüyorum. seni dedi ve kız kardeşi ezo yada bir mesaj vardı..

bacım iyi’ki doğdun senide çok seviyorum diyerek kardeşine ve babasına bu sevgi mesajlarını sosyal, medya aracılığı ile paylaştı bunları okurken bile insan göz yaşlarına hakim olamıyor tabi kolayda değil usta oyuncu kemal sunalın doğum,  günü yazılmış mesaj..!

KEMAL SUNALIN HAYATIN DAN KARELER

usta oyuncu kemal sunalın Ali Kemal Sunal  Kasım 11  1944  3 Temmuz 2000  Sinema oyunculuğu  tiyatrocu oyuncu  komedi oyunculuğu ve Yazar olduğunu biliyor muydunuz filmin çekimleri için uçağa binip trabzona gidecekti yolda fenalaşınca kalp kirizi geçirip hayata gözlerini yumdu çok başarılı ve, çok sevilen bir ustaydı kendisi gönül isterdi hala aramızda olsun, yine gülsün güldürsün her daim o güler yüzü ile içimizi ısıtmaya keşke devam etseydi usta oyuncu kemal sunalın doğum günü Unutmadık Seni..!
kemal sunalın filimine bak
usta oyuncu kemal sunalın Türk sinemasında yer edinmiş filimi akıllardan hiç bir zaman çıkmayacak ve unutulmayacak o güzel filim’leri  hangisi inek şaban, avanak apti tosun paşa, ha babam sınıfı, ha babam sınıfı sınıfta kaldı, meraklı köfteci, inek şaban, orta direk şaban, sakar sakır, köyden indim şehre, inatçı, uyanık, öğretmen, tarsan, gurbetçi, yoksul, uyanık, sosyete şaban, umudumuz şaban, sahte kabadayı, kapıcılar kıralı, şaban oğlu şaban, yedi bela hüsnü, ha babam sınıfı uyanıyor, kibar feyzo , iyi aile çocuğu, gerzek şaban gol kralı, bekçiler kralı, dokunmayın şabanı ma, korkusuz korkak doktor civanım, talih kuşu, davaro, kanlı nigar, üç kağıtçı,  zübük ve daha birçok sayamadığımız harika filimleri rahmetli Sevi ile anıyoruz.!
kemal Sunalın hayatı
usta oyuncu kemal sunalın doğum günü biz be bizden sonraki nesillerde, Seni izleyecektir usta oyuncu bunu sakın unutma seni tüm tükiye seviyor izliyor seni her an izliyoruz televizyon ekranlarında sen çıktığın zaman izlemeden geçemiyoruz. seni öyesine sevmiş öylesine benimsedik: ki seni anlatmak imkansız kelimeler yetersiz kalır bu konuda Seni çok seviyoruz ustam gülen adam ali kemal Sunal usta oyuncu kemal sunalın doğum günü doğum gününde kutlu olsun seni asla unutmayacağız hem bizlerde yaşayacaksın Sohbetburasi.Com ailesi..!

Yorumlar

  1. NeSLi 11 Kasım 2016
  2. hulya 13 Kasım 2016
  3. KaTLiaM 14 Kasım 2016

Yorum Bırak