kısmetse olur’da Süpriz Olay.!

sohbetburasi.com

sohbetburasi.com

kısmetse olur’da Süpriz Olay.! hazal ile semih Barışacaklar! kısmetse olur evinde inanılmaz güzelliklerde Duygusal anlar  yaşıyorlar ve yaşatıyorlar. bizlerde izleyici olarak bunlara şahit oluyoruz inanılmaz, derecede izleyici kitlesine sahip olan kısmetse olur evinde Hazal ve semih ikilisi bir küs bir barışık olan iki kısmetse olur’da Süpriz Olay Sizce ne olacak bugün Oynanan’ Programda Hazal semih hediye, ettiği küpeleri geri getirmişti ama onları getirirken teslim ederken hala Semihe olan sevgisinin bitmediğini dile getirdi ve Semih de bunu anlayışla karşıladı ama Bir yandan eski, yayınlar ekrana gelince semih bir an duraksadı maziye daldı..!

kısmetse olur’da Süpriz Olay.! Hazal semih olan sevgisini bakışları ile sürekli gözlerine yansıtma. çapasında olduğunu ve Bunu anlaması “ve hissettirme çabasındaydı ama semihte fark etti, bunu ilerde ne olacak sizce merakla beklemedeyiz ikili bizimde sevgimizi kazandılar sevenler’ ayrılmasın birleşsin ikili bir birlerini çok seviyor ama bir birlerini, üzdüklerini kırdıklarını düşünüyorlar bu nedenle olmaz deyip kestirip atsalar bile bu sevgi bu bitmedi kısmetse olur’da Süpriz Olay Barışacaklar ve bu Sevgi daim olacak (SoHBETBURASİ.COM) sizleri haberdar eder Sohbet için kısmetse olur tıkLa..!

sohbetburasi.com

sohbetburasi.com

kısmetse olur’da Süpriz Olay.! da Adnan ile Didem evlenme kararımı aldı! evet Adnan bunu en yakın zamanda açıklayacak ve ilan edeceklerini açıkladılar, ve Çok güzel bir ilişkimiz var neden olmasın bir birimizi. deliler gibi seviyoruz biz bu sevgi ölümsüzleştirmek istiyoruz diye açıklama yapacaklar.!

kısmetse olur’da Süpriz Olay.! Biride Şudur Adnan dedi’ki Ben Didem ile Çok mutluyum ve Kısmetse olur evi Bana bu mutluluğu Yaşattı’ ben inanıyordum’ki bende bu kısmetse olur evinde seveceğim hemde deliler gibi sizlerde göreceksiniz. Geçen sezon olmadı ama biliyordum ki ikinci Sezon olacak hissediyorum..!

kısmetse olur’da Süpriz Olay.! işte Size kısmetse olur’da Süpriz Olay 🙂 Böle süpriz Nerede görüldü” duyuldu bomba Size kısmetse olur evinde kısmeti bulacağız dedi ben ve arkadaşlarım böylece sözlerini, bitirdi bizi sevenlere izleyenlere sevgilerimizi. saygılarımızı’ yolluyoruz. dedi Sizlerde en güzel sevgiyi yaşarsınız. dileği ile ve sizlerde böyle sözlerin ve başka yarışmacıların ne dedi kim ne dedi yeni olayları yaşananları görmek için hemen sitemiz olan Sohbetburasi.com adresimize bağlan.!

SohbetBurasi.com

SohbetBurasi.com

kısmetse olur’da Süpriz Olay.! Aycan ve Onur Aşkından En Özel dakikalar ekrana geliyor ama dilerseniz birde onların dediklerine kulak verelim Aycan dedi ben onur ile bir yola, çıktık bu yolda inanınki güzel şeylerin bizleri beklediğini ümit ediyorum önümüz açık, ve ileriyi, Göre biliyoruz. Onurda sözlerine şöyle cevap verdi bende kısmetse olur evine geldiğimde illaki kısmet’imi bulurum diye ve biraz olaylar yaşadım tatsız. ama sonunda buldum Sonuna kadarda bunu sürdüreceğimize inanıyorum..!

kısmetse olur’da Süpriz Olay.! katkılarından dolayı Sohbetburasi.Com Teşekkür ediyoruz

Yorumlar

  1. KaTLiaM 17 Kasım 2016
  2. Yako 17 Kasım 2016
  3. Su 17 Kasım 2016
  4. hazann 17 Kasım 2016
  5. hazan 17 Kasım 2016
  6. aShk 17 Kasım 2016

Yorum Bırak