kısmetse olur Son Yaşananlar Şok

Kısmetse olur Son Yaşananlar Şok Hazal Semih olayı nasıl olacak barışacaklar, mı ayrılacaklar, mı Program sonrası telefondan veya sosyal medyadan irtibat  halindeler’mi  sizce ve kısmetse olur Son Yaşananlar Şok kısmetse olur evinde” 4 gündür ayrılma kopma Noktasına. Gelen Hazal Semih, ikilisinde Son gelişme Şundan ibarettir açıklıyoruz Semih barışmak için son defa’ Hazal yanına gitti arkadaşları bu konuda çok baskı kurdu semih git işte, bak kız hali iyi değil perişan’ Sana yakışmaz Adnan Şahin Semih kalktı gitti ama Hazal dinlemeden çekti gitti orada, Semih Bitirdi artık Bu iş bitti sizce Buna Neden olan aşkların belki Bu yılın, Çifti Hala Semih Olacaktı’ Buna neden sizce yeni gelen yarışmacılardan. Mete midir en büyük etken odur zaten bunda hem fikiriz. Mete şimdi Semih’ten özür dilese’de ben aranızdan ayrılıyorum Hazal ile senin aranıza Yokum demek istemesine rağmen, Semih hiç bir şekilde tenezzül edip dinlemedi bile Kısmetse olur Son Yaşananlar Şok Yorumlar için ve Yarışmacıların Bu yorumlara yazdıklarını Görmek Sitemizi ziyaret ediniz SohbetBurasi.Com için Tıkla..

kısmetse olur Son Yaşananlar Şok Şok’ bir olayda Rabia ile Aykut arasında oluyor gizli gizli bakışmalar’ mesajlar göndermeler eleme gecesi olsun. Gala geceleri olsun Rabia karaca sürekli bir Aykut demesi dikkatleri üzerine çekmektedir. buda herkesin kafasında Soru’ işareti acaba olur mu, Neden olmasın burası kısmetse olur zaten neyin ne olacağı hiç belli olmaz, sizlerde Kısmetse olur Son Yaşananlar şok adlı sayfamızda” ne oluyor Kısmetse olur yarışmacıları ile ne varsa, Bu adreste bula bilirsiniz. Son yaşananlar son dakikaları ile, Sohbet burası com Kaçırdım izleyemedim. Gibi ihtimal Yok sitemize giriş yapıp en ince ayrıntısına kadar izleyin yorumlara bakabilirsiniz..

kısmetse olur Son Yaşananlar Şok Gökhan sara ile Aycan arasında’da yeni bir ilişkimi başlıyor kral ile kraliçe seçildiler sohbetleri olsun. bir birlerine bakışları  Rabia rahatsız etti, Rabia bunu belli etmemeye çalışsana bu herkes tarafından” anlaşılır bir şekilde hissedildi geçtiğimiz günlerde Gökhan ile aycan arasındaki, Şok gelişmeleri kısmetse olur Son Yaşananlar Şok Sayfamızda Göreceğiz. sizlerde Kısmetse olur sevenleri tutkunları iseniz. Sizleri SohbetBurasi.Com Sayfamıza bekliyoruz. Yarışmacılarında Yorum attığı ve Takip ettikleri  izleyicilerinde Yorum attığı sayfamızda, Sizlerde kısmetse olur, Son Yaşananlar Şok sayfamızı Yanı Sohbet Burası sayfamıza Giriş Yapmak İçin Tıklayın..

Yorumlar

  1. Su 6 Ekim 2016
  2. ECRIN 7 Ekim 2016
    • deniz 7 Ekim 2016
  3. nehir 7 Ekim 2016

Yorum Bırak