Sohbet İçin Gerekli Bilgiler

Sohbet İçin Gerekli Bilgiler

Nasıl Sohbet Edebilirim?

Sohbet İçin Gerekli Bilgiler Sitemizde bulunan sohbet odalarında chat – sohbet edebilmeniz için sayfamızın sağ üst köşesinden GİRİŞ Butonunu tıklayarak sohbetlere katılabilirsiniz.

Özel Sohbet Nasıl Yapılır?

Özel Sohbet Nasıl Yapılır Sohbet odalarına girdikten sonra özel sohbet edebilmeniz için sağ tarafta gördüğünüz Rumuz(isim) üzerine çift tıklayarak özel sayfa oluşturursunuz. Bu sayfa içerisindeki yazılarınızı sizden başkası göremez.

Sağ Tarafta Yanıp Sönen Kırmızı Bir Şey Var Anlamı Nedir?

Sağ tarafta yanan bu buton sizin özelinizde birinizin geldiğine ve size yazdığına işaret eder. Bu durumda sizde o butona tıklayarak özel görüşmeye devam edebilir veya sağ tıklayarak kapatabilirsiniz.

Diğer Sohbet Ve Oyun Odalarına Nasıl Girerim?

Sitemize giriş otojoin içerisinde bulunan odalar arasında sohbet odalarının yanı sıra radyo ve oyun odalarda bulunmaktadır. Oyun oynamak için sağ taraftaki oda isimlerinden oyun odalarının üstüne tıklayarak oyunlar oynayabilirsiniz. Farz edelim oyun odaları yok bu durumda yapmanız gereken işlem.
/join #kanalismi
Örnek: /join #Sohbet
Şeklinde olmalıdır.

Nasıl Operatör (Aop/Sop) Olabilirim?

Sitede Aop olanların başlıca görevleri vardır. Bu durumda görev almak istiyorsanız. Aop Olmak İstiyorum Sayfasını tıklayarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Beni Rahatsız Edenlerden Nasıl Korunurum?

Sohbet odalarında sizleri rahatsız etmeye çalışanlardan korunabilmemiz için yapmanız gereken Sayfanın alt kısmında ÖZELİMİ KAPAT butonu tıklamanız dır. Sadece sizi rahatsız edeni engelemek istiyorsanız.
/ignore nick
Örnek: /ignore SohbetNeSesi

Şeklindedir.

Sohbeteki ismim değişerek Guest Oldu Neden?

Sohbet odalarındaki daimi kullanıcılar isimlerinin (rumuz) bir başkasının kutlanmaması adına şifrelenmiştir, bu yüzden Guest olmuşsunuzdur. Bu durumda yapmanız gereken farklı bir Rumuz almanızdır.
/nick Rumuz
Örnek: /nick Ahmet

Şeklindedir.

İsmimi Nasıl Şifrelerim?

Sitemiz üzerine daimi kulacını olan kişilerin kulanmış oldukları ve kendileri dışında bir başkasının o ismi kullanmamaları için yapılmış olan şifreleme komutu dur. Bu komut sayesinde isminizi sizden başkası kutlanamaz. İsim Şifreleme Komutu ise
/ns register şifre e-mail@adresi
Örnek: /ns register 1234511 emre@hotmail.com 

şeklindedir.

Şifremi Kaybettim Ne Yapacağım?

Şifrenizi kaybetmeniz halinde sohbet odalarında ki #Help odasını kullanarak oradaki yetkililerden yardım alabilir, gerekirse şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.

Sohbet Odasındaki Bir Kul-anıcı Hakkında Nasıl Bilgi Alırım?

Sohbet odasında olan bir kulacını hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız yapmanız gereken iki işlem vardır.
/whois isim
/msg niçkserv info isim

Şeklindedir.

Yorum Bırak